Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
PAUL SOONG Mr. PAUL SOONG
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-23047613 Email:sales@mamasecurity.com
Produktet e zgjedhura
Rreth nesh

Ne jemi një furnizues profesional në shkallë të gjerë në industrinë e inspektimit të sigurisë, produktet kryesore përfshijnë skanerin e bagazheve X-Ray, ecin nëpër detektor metali, detektor metali me dorë dhe detektor metalik nën tokë etj.


E vendosur në Shenzhen, provincën Guangdong të Kinës. Me avantazh të përshtatshëm të transportit.


Qëllimi në përmirësimin e vazhdueshëm të cilësisë së produkteve dhe gjithmonë mbani energji në risitë.


Gjatë disa viteve të kaluara, ne kemi eksportuar sasi të madhe të produkteve në Evropë, në mes të Lindjes dhe Afrikës, në vendet e Amerikës së Jugut dhe në Azinë Juglindore.


Pamje MË SHUMË Vizito fabrikën time
Rreth nesh

Ne jemi një furnizues profesional në shkallë të gjerë në industrinë e inspektimit të sigurisë, produktet kryesore përfshijnë skanerin e bagazheve X-Ray, ecin nëpër detektor metali, detektor metali me dorë dhe detektor metalik nën tokë etj.


E vendosur në Shenzhen, provincën Guangdong të Kinës. Me avantazh të përshtatshëm të transportit.


Qëllimi në përmirësimin e vazhdueshëm të cilësisë së produkteve dhe gjithmonë mbani energji në risitë.


Gjatë disa viteve të kaluara, ne kemi eksportuar sasi të madhe të produkteve në Evropë, në mes të Lindjes dhe Afrikës, në vendet e Amerikës së Jugut dhe në Azinë Juglindore.


Pamje MË SHUMË Vizito fabrikën time
Produkte të reja
Rigorous Testing

High quality products

Online Support 24/7

Support online 24 hours

Just in Time Delivery

Punctual delivery

Quality Qualified

Good quality is safer

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim